לבוש עסקי לנשים - לבוש אלגנטי מחויט - צפו ברעיונות

העולם השתנה בכל התחומים. אם נתמקד בתחום העבודה, ניתן לומר כי כיום ישנו מגוון רחב של מקצועות אשר מקום העבודה שלהן הוא המשרד. בנוסף, אנשים נוסעים ברחבי העולם, נפגשים עם אנשים מצליחים אשר יכולים להזניק את הקריירה שלהם קדימה. לכן, מובן כי לבוש המתאים לאחר הצהריים אינו מתאים לפגישה עסקית. גברים ונשים כאחד, צריכים להתאים את לבושם כך שיתאים לאופי העבודה שלהם. לבוש עסקי הוא קוד לבוש רשמי עבור עבודה משרדית, פגישות ואירועי חברה. הלבוש צריך להיות מוקפד, נקי ואסתטי.  בנוסף, המראה צריך לשלב חדשנות לצד מקצועיות ורצינות, כך שישאיר רושם על העמיתים בארגון או בפגישת עסקים עם חברות אחרות.

 

לבוש עסקי – נשים 

בעבר, נשים עבדו במקצועות אחדים. כיום, ניתן לומר כי נשים שברו את תקרת הזכוכית בכל הקשור לעולם העבודה. לכן, בכל מקום בתעשייה ניתן למצוא נשים חזקות ועוצמתיות אשר ממוקמות בתפקידי מפתח בחברות השונות. כאמור, יש 'קוד לבוש' שונה כאשר עובדים במשרד. אצל גברים, העניין מאוד פשוט; חולצה מכופתרת ומגוהצת או חולצת פולו יפה, שילוב של מכנסיים אלגנטיות ובלייזר מחוייט יעשו את העבודה. לעומת זאת, כמו דברים אחרים, אצל נשים המשימה קצת מסתבכת. כלומר, השתלבותן של נשים בתעשייה, משפיעה גם על שינוי סגנון הלבוש היום יומי שלהן.

אם במהלך הקריירה שלך עברת ריאיון עבודה מקצועי בחברה גדולה או עבדת במשרד, ודאי תביני את האתגר של לבוש עסקי לנשים. כמה פעמים עמדת מול הארון וחשבת, איך לשלב את הבגדים בצורה הנכונה ביותר שתשאיר רושם טוב על המראיינים? גם אם מדובר בריאיון העבודה המקצועי הראשון שלך בעולם העסקים, חשוב שתגיעי מוכנה. לבוש אלגנטי יוצר רושם ראשוני חיובי וזו יכולה להיות נקודת פתיחה טובה בריאיון. החוכמה היא לדעת לשלב את הפריטים כך שייווצר איזון בין מקצועיות לסטייל. לא כולן יודעות לעשות זאת בצורה נכונה, וצריך להתנסות שוב ושוב כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. אמנם המשימה פשוטה יותר עבור גברים, אך היתרון הוא שיש מגוון רחב של סגנונות של לבוש מחוייט לנשים וכל אחת יכולה להתחבר לסגנון שלה.

 

איך לבחור לבוש עסקי לנשים?

אין ספק כי בכל הקשור לעולם האופנה, לנשים יש יתרון מובהק. חצאיות, שמלות, חולצות, אוברולים ועוד פריטים רבים שרק צריכים להיות משולבים בצורה הנכונה. אך, מובן כי זו לא משימה כל כך פשוטה. נשים רבות נכנסות לחנויות בקניון או גוללות באתרים השונים אך לא מצליחות להרכיב סל בגדים נכון. על מה חשוב להקפיד?

רשמיות – כאמור, בגד שמתאים לבילוי אחר הצהריים עם הילדים, לא יתאים לפגישת עסקים במשרד. לכן, צריך לקחת בחשבון שהמראה צריך להיות קלאסי ומכובד, לכן נבחר בגדים עם צבעים נעימים ולא נועזים מדי. השילוב המנצח בעולם העסקים הוא חצאיות בשילוב של חולצות מכופתרות או שמלות עם בלייזרים מעל. כמובן שניתן לשלב גם חצאיות או מכנסיים עם חולצות מעוצבות בצבעים עדינים. כיום, נשים רבות בוחרות גם באפשרות של סטים תואמים אשר משדרים מראה מכובד.
נוחות – חשוב לזכור שאת תצטרכי ללבוש את הבגד שבחרת במהלך יום עבודה ארוך. לכן, חשוב לבחור בגדים מבדים נעימים, כך שתוכלי לנוע בהם בחופשיות במהלך היום. בנוסף, אם בחרת בחצאית, חשוב להקפיד שהיא תהיה בקו הברך כך שתוכלי להרגיש בנוח במהלך הפגישות.
איכות – כאשר מדובר על לבוש עסקי, אי אפשר להתפשר ביחס לאיכות הבגדים. בגד מאיכות ירודה, ייראה לא טוב וישדר חוסר מקצועיות. לכן, חשוב לרכוש בגדים באיכות טובה, כך שהמראה ייראה מוקפד. בנוסף, הבגדים יישמרו לאורך תקופה ארוכה.
 

התקבלת לעבודה חדשה! מזל טוב! עכשיו, נשאר רק לחדש את המלתחה שלך כך שתתאים לאופי העבודה החדש שלך. היום, לא צריך לצאת מהבית, אפשר להיכנס לאתר ובלחיצת כפתור למלא את הסל והפריטים יגיעו ישירות אלייך. אצלנו ב RESERVED תוכלי למצוא מגוון רחב של פריטים איכותיים, מעוצבים, נוחים ומלאי סטייל אשר ישדרגו את המראה ויותירו רושם על העמיתים שלך. בין אם הסגנון של הוא חצאית עיפרון עם חולצה מכופתרת קלאסית, או סט תואם עם צבע עדין – אצלנו תוכלי למצוא כל מה שאת מחפשת במחירים נוחים ומשתלמים לכל כיס. לצפייה בפריטים המוצעים באתר לחצי כאן.

 

 

 

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);