מה ללבוש לאירוע?

עונת האירועים בפתח! זה בדיוק הזמן לרכוש בגדים חדשים ולהרגיש זוהרת ונשית מתמיד. סיבוב בקניון או הזמנה אונליין נשמעים לך כמו חוויה מהנה? רוב הנשים יתחברו לתחושה זו, אך, התהליך משתנה בין אישה לאישה. כלומר, יש נשים שיודעות אילו סגנונות וצבעים מחמיאים לגזרה שלהן ולכן הן מוצאות בקלות מה לרכוש. אך, חלק מהנשים מתלבטות שוב ושוב איזה בגד הכי מתאים להן. נשים רבות מגיעות לחנות בקניון, עומדות מול המראה ולא יודעות מה לבחור. או לחילופין, גוללות באתרי האינטרנט השונים ושואלות את עצמן מה ללבוש לאירוע הקרוב? כדי לעשות סדר בדברים, חשוב לשקול מספר דברים שיעזרו לכן לבחור את הבגד המדויק עבורכן.

 

 

מה לובשים לאירוע? 

  1. סוג האירוע – כדי לדעת איזה בגד כדאי לבחור, חשוב להבין באיזה אירוע מדובר והיכן הוא מתקיים. לכל אירוע ייחודיות וסגנון משלו; אירוע חתונה של צהריי יום שישי בגן אירועים, ברית בצהריים של אמצע השבוע, חתונה באולם יוקרתי או בת מצווה בערב. בשל השוני בין סוגי האירועים, לכל אירוע מתאים בגד אחר. למשל, שמלה מפוארת לא בהכרח תתאים לאירוע צוהריים. עם זאת, חשוב לומר כי העולם השתנה. מה שהיה מקובל ללבוש בחתונות בעבר, לא בהכרח עונה על השאלה מה ללבוש לחתונה 2022. כלומר, אם בעבר היה נהוג שנשים היו לובשות רק שמלות לחתונה, הרי שכיום יש מגוון רחב של פריטים כמו סטים תואמים, אוברולים אלגנטיים ועוד במגוון רחב של סגנונות וצבעים שיכולים להתאים לכל אחת.
  2. סגנון לבוש– לכל אחת סגנון לבוש אחר. אחת תעדיף חולצות מכופתרות בשילוב חצאיות מעניינות בעוד שאחרת תלך על שמלה קלאסית שחורה. לא כדאי לרכוש בגד כי הוא תואם לאופנה, אלא לבחור בגד כי את מרגישה זוהרת בו. בהקשר זה ניתן לדון גם בנושא הצבע. ישנן נשים שיעדיפו בגדים בצבע אחיד וסולידי, בעוד שישנן אחרות שאוהבות להעז בבחירת הבגדים שלהן, לנסות שילובים שונים ולגוון מאירוע לאירוע. חשוב להיצמד למה שאת אוהבת, אך לזכור שאנחנו בשנת 2022, בה מותר הכל מהכל! לכן, אפשר מדי פעם קצת לשבור את השגרה ולנסות דברים חדשים ומעניינים.
  3. קירבה – כהמשך לסעיף הקודם, חשוב לציין כי סגנון הלבוש לאירוע מושפע גם ממידת הקירבה לבעל האירוע. כלומר, אם מדובר במכר מהעבודה, סביר שאנשים חשובים מהארגון יהיו מוזמנים גם הם לאירוע. לכן, צריך להקפיד על סגנון לבוש מאופק ומותאם. לעומת זאת, אם מדובר בבת דודה או חברה קרובה, ייתכן ותרשי לעצמך להיות יותר נועזת בבחירת הבגד.
  4. עונה – חשוב להבין באיזו עונה נערך האירוע ומהו המיקום. למשל, אם האירוע מתקיים בגן אירועים בחוץ, רצוי ללבוש משהו קליל כמו שמלת מקסי ללא שרוולים או אוברול אלגנטי קצר. אם ידוע כי האירוע מתקיים בתוך אולם סגור עם מזגן, אפשר לבחור סגנונות שונים של חולצות מעוצבות בשילוב חצאיות או מכנסיים.
  5. בחירה אישית –זה לא משנה אם מדובר בשמלה נוצצת שראית בפרסומת או אוברול שראית על החברה הכי טובה שלך, חשוב שהבגדים יהיו טובים עבורך! כאשר את רוכשת את הבגד, הוא צריך להתאים למידותייך ולהחמיא לגזרתך כדי שתוכלי להרגיש זוהרת ונשית בתוכו. בנוסף, אפשר לומר כי הבגד הוא מעין חלון ראווה ומשפיע על הרושם הראשוני כאשר פוגשים אנשים חדשים. לכן, כאשר את רוכשת בגד חדש חשוב לזכור את עניין הנוחות, כדי שתוכלי להיות 'את' בצורה המדויקת ביותר.
  6. נוחות – חשוב שהבגד יהיה לך נוח, כדי שתוכלי לזוז בחופשיות ולהנות מהאירוע כפי שרצית.
     

אז אם גם את עומדת מול הארון, מעבירה קולב אחר קולב ולא יודעת מה ללבוש לחתונה או לאירוע הקרוב הגעת למקום הנכון. אנחנו ב RESERVED יודעים שהעולם השתנה ובלחיצת כפתור אפשר לרכוש כמעט הכל. לכן, אצלנו באתר תוכלי למצוא מגוון רחב של פריטים איכותיים, מעוצבים, נוחים ומלאי סטייל אשר יגיעו לכל מקום שתבחרי. כאשר תגללי באתר שלנו, תוכלי לראות סגנונות שונים של בגדים, כמו שמלות, אוברולים, סטים תואמים, חולצות מעוצבות ועוד אשר מגיעים במגוון רחב של צבעים. למעשה, כל אחת מכן תוכל למצוא אצלנו את מה שהיא מחפשת במחיר הוגן לכל כיס. לצפייה בפריטים המוצעים באתר לחצי כאן.

 

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);