מה ללבוש לדייט ראשון

מה ללבוש לדייט ראשון – מחקרים, טיפים ורעיונות

אחת החוויות המלחיצות ביותר בחייהם של רווקים היא דייט ראשון. לצד ההתרגשות והתקווה לחיבור טוב, נערמים הרים של ציפיות, חששות ואכזבות קודמות שמתחילות להציף כבר בימים שלפני. לתוך הבלגן הזה נכנס עוד גורם מלחיץ לא פחות והיא השאלה מה ללבוש לדייט ראשון?

אז איפה מתחילים?  קודם כל לוקחים נשימה עמוקה. אם יהיה חיבור טוב, כל שאר הדאגות ייעלמו בין רגע ואף אחד כבר לא יזכור על מה היה כל הלחץ. ועכשיו כדי לעזור לכם לעשות רושם ראשוני טוב, מצאנו עבורכם טיפים מעולים שיעזרו לכם להבין איך להתלבש לדייט ראשון ומה כדאי לדעת לפני שיוצאים מהבית.

דייט ראשון מה ללבוש ומה לא ללבוש

יש שיקולים שונים בבחירת לבוש לדייט, החל משיקולים טכניים כמו האם יהיה קר או חם ואיפה יושבים וכלה בשיקולים אישיים כמו האם הבגד מחמיא לגוף ואיזה צבע הכי יפה לי. הבחירה הנכונה תהיה בחירה בלבוש נוח שמשקף את הסגנון האישי והאופי של מי שלובש אותה. זה לא הזמן לנסות לחקות מישהו אחר, אלא הזדמנות להדגיש את מה שטוב בכם.

דייט ראשון זאת הזמנות מצוינת לזהות את הלבוש שגורם לנו להרגיש הכי בטוחים ונינוחים וזה לגמרי עניין של טעם אישי. יש כאלה שירגישו הכי טוב בג'ינס וטי שירט ויש כאלה שהביטחון העצמי שלהם מרקיע שחקים בחליפת ספורט או שמלה נוצצת.

כמובן שמה שנלבש לדייט קשור גם לתכניות שקבענו ולא רק לסטייל. האם התכנית היא לשבת בבית קפה שכונתי או ללכת למסעדה אופנתית? טיול לאורך החוף או סרט בקולנוע? ככל שתדעו יותר פרטים על התכנית ככה תוכלו ללבוש משהו מתאים ולהימנע מהמבוכה של להגיע למסעדת יוקרה בג'ינס קרוע וכפכפים.

לרבים נדמה שעל השאלה מה ללבוש לדייט ראשון גברים יכולים לענות יותר בקלות. אבל הציפייה היום מגברים היא להשקיע מאמץ ולהראות שאיכפת להם איך הם נראים ומה הם משדרים. להגיע לדייט בלבוש נקי שנראה טוב ומתאים לסיטואציה מעביר מסר מכבד כלפי הצד השני ומלמד על היכולת של הגבר לקרוא ולהתאים את עצמו למצבים חברתיים.

 

 

מה המדע אומר על זה?

אין דבר שמדענים לא חוקרים, החל מתפוצת החגבים במדבר יהודה וכלה בסוג האבנים על הירח. לכן, הופתענו לגלות שבנושא המעניין והרלוונטי של לבוש לדייט ראשון, לא נעשו הרבה מחקרים מדעיים. אך למרות שהמחקר בנושא אינו מפותח מספיק, המדע עדיין מספק לנו כמה טיפים מועילים שיעזרו לנו לבחור מה ללבוש לדייט.

הדבר הראשון שאפשר ללמוד מהמדע, הוא שהמיתוסים לגבי גברים סטרייטים והצבע האדום נכונים. גברים באמת נמשכים יותר לנשים שלובשות אדום וזה מוכח מדעית ונכון לגבי גברים בכל רחבי העולם. אז לגבי השאלה מה ללבוש לדייט ראשון נשים כדאי שתשלפו את השמלה האדומה מהארון.

למי שפחות מתחבר לצבע האדום, המדע מציע אפשרות אחרת. מסתבר שאנשים רבים בוחרים ללבוש את הצבע השחור שהוא פחות נועז מאדום אבל עדיין נחשב צבע מושך ומרשים. יש מי שרואים בצבע האדום צבע נועז מדי לדייט ראשון רציני כי הוא פשוט סקסי מדי ולכן בוחרים בצבע שחור ששומר על כוונות יותר עמומות.

לנשים שמחפשות מה ללבוש לדייט ראשון בקיץ, המחקרים מראים שבחירת שמלה קיצית מעבירה מסר של קלילות, נשיות ושמחה. אז אם את חובבת שמלות זאת הזדמנות מצוינת ללבוש את השמלה שגורמת לך להרגיש הכי טוב ולצאת לדייט במינימום מאמץ.

עוד טיפ מועיל מהמדע מציע לנו להתלבש כמו שהיינו רוצים להרגיש. מסתבר שבגדים יכולים להשפיע על היכולות שלנו במגוון תחומים, כמו למשל במחקר שהתבצע בארה"ב בו אנשים שלבשו חלוקים לבנים הגיעו לביצועים גבוהים יותר במטלות הדורשות ריכוז מאשר אנשים שלבשו בגדים רגילים.

לכן, זה לא מפתיע שגם מה שאנחנו לובשים לדייט ישפיע על ההתנהגות שלנו ועל איך שבן הזוג הפוטנציאלי תופס אותנו. כשאתם שוקלים איך להתלבש לדייט נסו לחשוב מה יגרום לכם להרגיש מושכים, יפים ונינוחים יותר.

אין ספק שבחירת הבגדים שאנחנו לובשים היא חלק מהתקשורת שלנו עם העולם. הבגדים שלנו מעבירים מסר על מי אנחנו ומה חשוב לנו ולכן, בדייט הראשון כדאי לבחור בגדים שמשקפים את האופי הייחודי שלכם ויגרמו לכם להרגיש הכי בטוחים ונינוחים כשתצעדו אל עבר אהבה חדשה.

 

 

 

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);