התאמת בגד ים

כמה פעמים הסתובבת בקניון, עמדת בתוך החנות, הסתכלת על המגוון הרחב של בגדי הים הפרוסים לפנייך בשלל של צבעים ושאלת את עצמך –  איזה בגד ים מתאים לי? כמה פעמים קפצו לך פרסומות באינטרנט של בגדי ים מכל רחבי העולם, אך, לא ידעת איך לבחור בגד ים מתאים עבורך? אם המחשבה על רכישה של בגד ים, מעוררת בך רגשות של חרדה – את לא לבד! כנראה שאין אישה שלא התמודדה עם השאלות האלו במהלך הקיץ או הרבה לפניו. חשוב להבין שהעולם השתנה, המעצבים רואים את הצרכים שלה הלקוחה ומייצרים בגדי ים המתאימים לכל גזרה ומידה. לכן, כיום, יש בגדי ים מלאי סטייל לכל אחת.

נשים כל כך שונות ומגוונות. יש נשים שאוהבות בגדי הים בצבעים חזקים ויש כאלו שילכו על שחור קלאסי. כל אחת והסגנון שלה. גם מבחינת הגזרה, לכל אישה יש את הגוף שלה. לכן גזרה שתתאים לאישה אחת, לא בהכרח תחמיא לאישה אחרת. התאמת בגדי ים למבנה גוף יכולה להיות משימה מעט מורכבת. לכן, כדי לצלוח אותה ולרכוש בגד ים בחנות או באתר, צריך להבין מהי הגזרה שמתאים למבנה הגוף שלך. אז אם גם את מתלבטת בשאלה איזה בגד ים מתאים לי, אנחנו כאן בשביל לעשות קצת סדר.

 

בגד ים לפי מבנה גוף 

אין אדם שמכיר את הגוף שלך יותר טוב ממך. לכן, לא חייב להיעזר בסטייליסטית או באיש מקצוע אחר בשביל לבחור את בגד הים הנכון עבורך. את יודעת בדיוק מהם האזורים שאת רוצה להדגיש ובאילו מקומות את רוצה לטשטש. אז, בואו נלמד יחד, איך להתאים בגד ים לגוף? 

ראשית, קיימים מספר סוגים של מבנה גוף:

מבנה גוף בצורת אגס (A) – מבנה גוף בו הכתפיים צרות מהירכיים. במבנה גוף זה המטרה של בגד ים לירכיים רחבות היא לגרום אשליה של הרחבת הכתפיים בהתאם לרוחב הירכיים. זה מבנה גוף נפוץ בקרב נשים רבות ועולה התהייה איזה בגד ים מתאים לירכיים מלאות? ניתן לבחור בבגד ים עם צבע בהיר באזור הכתפיים או למשוך את הכתפיות כלפי חוץ כך שהמיקוד יהיה על האזור העליון של הגוף.
מבנה גוף בצורת משולש הפוך (Y) – מבנה גוף בו הכתפיים רחבות מהירכיים. במבנה גוף זה המטרה של בגד הים היא לגרום אשליה של הצרת הכתפיים בהתאם לרוחב הירכיים. הצרת הכתפיים יכולה להיות על ידי משיכת הכתפיות כלפי פנים או שימוש ברצועת קולר. במקביל, הרחבת הירכיים יכולה להיעשות על ידי שימוש בחצאית.
מבנה גוף בצורת מלבן (H) – מבנה גוף בו רוחב הכתפיים שווה לרוחב הירכיים אך המותניים ישרות. במבנה גוף זה המטרה של בגד הים היא לגרום אשליה של איזון בין הכתפיים לירכיים והצרת מותניים. ניתן לעשות זאת על ידי חגורת בטן מובנית בתוך בגד הים.
מבנה גוף בצורת עיגול (O) – מבנה גוף בו הכתפיים שוות לירכיים, אך המותן רחבה יותר מהכתפיים והירכיים. בדומה למבנה גוף H, גם במבנה גוף זה המטרה היא לגרום אשליה של איזון בין הכתפיים לירכיים והצרת מותניים. כדאי לבחור בבגד ים בצבע חלק או מונוכרומטי, עם מחשוף וי וקווים אנכיים שיסייעו ליצירת מראה צר וארוך.
מבנה גוף ארוך – לנשים עם מבנה גוף ארוך כדאי לרכוש בגד ים סטרפלס, עם פסים לרוחב
מבנה גוף קצר – לנשים עם מבנה גוף קצר כדאי לרכוש בגד ים ביקיני או ברזילאי. כאשר יש חלוקה של שני מוקדי צבע על הגוף, נוצרת אשליה של אורך.
מבנה גוף בצורת שעון חול (X) – מבנה גוף מושלם בצורת הספרה 8. כלומר, רוחב הכתפיים שווה לרוחב הירכיים והמותניים צרות. נשים אלו התברכו וכמובן שיתאימו להן כל סוגי הגזרות. חשוב לזכור שלרוב הנשים אין מבנה גוף של 'שעון חול', והמטרה בתהליך התאמת בגד ים היא להגיע למבנה גוף זה על ידי שימוש בגזרה וצבע נכונים עבור האישה. 


שנית, עד כה עסקנו במבנה הגוף הכללי, הכולל כתפיים, ירכיים ומותניים. אך ישנם עוד שני אזורים אצל נשים שלעיתים זקוקים לטשטוש או למיקוד:

חזה – הדשא של השכן ירוק יותר, גם בעניין החזה. חלק מהנשים התברכו בחזה גדול ושופע וחלקן בחזה קטן. אך לכל חזה, צריך לעשות התאמת בגד ים נכונה כך שהאישה תרגיש בנוח.
חזה קטן – מומלץ לרכוש בגד ים עם ריפוד בחלק העליון. הגזרה יכולה להיות משולשים או סטרפלס.
חזה גדול – במקרה זה לא כדאי לבחור חזיית סטרפלס מאחר והיא אינה תומכת מספיק בחזה. כדי ליצור תמיכה טובה, יש לרכוש בגד ים עם ברזלים, בעל כתפיות עבות או צורת קולר,
בטן – לפני היריון או אחרי היריון, זה לא ממש משנה. יש נשים שהבטן שלהן בולטת והן מעוניינות לטשטש אותה כאשר הם רוכשות בגד ים. מומלץ לרכוש בגד ים שלם, מחטב, בעל צבע כהה באזור הבטן. מובן כי ניתן לרכוש גם ביקיני, אך כדאי שהחלק התחתון יהיה בגזרה גבוהה.
 

אז אחרי שלמדנו קצת על התאמת בגדי ים, הגיע הרגע לרכוש את בגד הים המושלם עבורך. לצפייה בקטלוג, לחצי כאן.

 

 

 

 

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);