לוקים לנערות- בניית סטייל לנערות

לוקים לנערות- בניית סטייל לנערות

גיל ההתבגרות אצל בנות הינו שלב משמעותי ומבלבל. הנפש גדלה, הגוף משתנה, האופי מתעצב ואיתו גם נבנה הסטייל האישי. אופן הלבוש משתנה, פריטי לבוש שהיו אהובים עד עכשיו כבר לא מתאימים לדמות החדשה של הנערה.

סגנון הלבוש שהיה נראה בוגר מידי עד כה, הופך לרלוונטי ומתאים. בנוסף, גיל ההתבגרות מתאפיין בהתנסויות חדשות, חברתיות ואישיות. כחלק מהן, הנערה מנסה למצוא את אופן הביטוי העצמי האידיאלי עבורה גם דרך אופנה. היא מנסה סגנונות רבים ומחליפה מלתחות במהירות, עד למציאת הסגנון האישי שלה.

איך עושים סטיילינג לנערות?

בהרכבת לוקים לנערות יש לשים דגש על מספר מאפיינים.

התאמה למאורע- נערה בשונה מאישה יכולה ללבוש את אותם פריטי לבוש למספר חלקים ביום שלה. מסיבה זו, בתהליך בניית הסטיילינג יש לבחור פריטי לבוש המתאימים לכל עיסוקיה- בית ספר, שעות הפנאי ויציאה עם חברים.
לדוגמא, ג'ינסים, סווצ'רים, סריגים, חולצות חצי שרוול וחולצות ארוכות, כולם יכולים לשמש אותה, גם בבית הספר, גם בחוגים וגם בשעות הפנאי. 

תקציב- לאור כך שבגיל ההתבגרות הגוף והטעם האישי משתנים באופן תדיר, יש לרכוש בגדים תחת תקציב מוגדר. פתרון נוסף, לסוגיית התקציב הינו אקססוריז כמו צעיפים, כובעים וחגורות, אשר זמינים במחירים נמוכים יותר מפריטי לבוש אחרים ומאפשרים לשנות לוקים ברגע.
טרנדים- בגיל ההתבגרות ההליכה העיוורת אחרי טרנדים גדולה יותר, מאשר אצל נשים בוגרות, זאת בעקבות הפן החברתי שהינו גורם משמעותי בחיי הנערה. כשיש טרנד אופנתי חדש שסוחף את כל הסביבה, כל נערה תרצה להרגיש חלק וכנראה תיסחף גם לטרנד, גם אם היא לא מאוד מחוברת אליו.
לכן, יש לשים דגש על רכישת בגדים שמחמיאים למבנה גופה, לצבעים שלה וכמובן, מתאימים לסגנון האישי שלה.

מותגים- בגיל ההתבגרות מתחילה לעלות המודעות למותגים. בילדות בחירת הבגדים נעשית על ידי ההורים ובחנויות שההורים בוחרים, לעומת גיל ההתבגרות שבה לנערה יש דעה מגובשת לגבי החנות או מותג הבגדים שהיא רוצה ללבוש, מה שמשפיע מאוד על הסטייל הסופי.
רצון הנערה- בסופו של דבר צריך לזכור שהטעם של האמא והטעם של הנערה לא תמיד יהיה זהה. כשמדובר בסטיילינג לנערה, כל עוד הלוקים שהיא בוחרת לא פוגעים בערכים שונים כמו צניעות, כדאי לתת לה להחליט ולבחור. בסופו של יום, היא זאת שתלך עם הבגדים, היא זאת שהבגדים מעידים עליה והיא זאת שצריכה לאהוב את מה שהיא לובשת. לאור כך, על ההורים לקבל את ההבנה שרצון הנערה הינו הגורם המשמעותי ואף המכריע ביצירת הלוק שלה.
 

חשיבות הסטייל לנערות

דרך בניית הסטייל האישי, הנערה יכולה ללמוד דברים רבים על עצמה כמו איך להתנהל נכון עם תקציב, איך לייעל את הקניות שלה, איך לגרום להן להיות שימושיות ורלוונטיות לתקופה ארוכה, איך להרגיש מועצמת דרך בגדים, איך לאהוב את עצמה ואיך להביע את עצמה בצורה בלתי מילולית.

בניית הסטייל האישי הינו דבר דינאמי. גם לאחר גיל ההתבגרות סביר להניח שהסטייל של האישה ישתנה ויתעדכן בהתאם לגילה ולשלבים השונים בחייה, אבל ההתנסות הראשונית היא ההתנסות המשמעותית ביותר. היא זו שנותנת לנערה את הבסיס הנוח להתנסויות חדשות, את הביטחון לנסות ולתקן, לאהוב או לא לאהוב סגנונות מסוימים ולייצר לעצמה בסיס למלתחה שמחמיא לה ותשרת אותה קדימה..

 

Reserved- הבית לבניית סטיילינג לנערות

לסיכום, סטייל לנערות הינו נושא רחב המושפע ממגוון משתנים. בנוסף, זהו נושא חשוב שיש לתת לו מקום בחיי הנערה לאור המשמעות הגדולה שיש לו בעיצוב אישיותה. 
התמיכה בהתנסויות הנערה בגיבוש הסטייל האישי שלה, הינה קריטית המהווה בסיס ליכולת שלה לפתח טעם אישי.

Reserved הינה חברת אופנה פולנית בעלת תפוצה עולמית הקיימת כבר 25 שנה ובעלת ניסיון עשיר בתעשיית האופנה. בכל שנה נמכרים ב-Reserved כ-210,000,000 פריטי לבוש של גברים, נשים, ילדים ונערות, כאשר כדי לשמור על ייחודיות מכל דגם מצוירת כמות קטנה יחסית של פריטים.

 לאור המגוון העצום הקיים אצלנו, אנחנו בטוחים שזהו המקום המתאים ביותר להתנסות האופנתית הראשונה של כל נערה בבניית הסטייל האישי שלה. באחת מארבע החנויות שלנו בישראל (רמת גן, גבעתיים, תל אביב וירכא). כמו גם כאן באתר, תוכלו למצוא את הפריטים המדויקים בשבילה ובתקציב המתאים.

 

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);