שמלות מקסי לאירוע

שמלות מקסי לאירוע – ארוכות, יפות ומסוגננות

המושג "שמלות מקסי" מתייחס לשמלות שמגיעות עד הקרסול או אפילו עד הרצפה, כאלו שמכסות את כל הרגל לרוב ומותירות מקום לנעל יפה (בניגוד לשמלות קצרות כמו מיני או מידי ). שמלות מקסי לאירוע, יכולות להיות שמלות צמודות לגוף או שמלות רופפות מעט ואפילו ממש משוחררות. בכל מקרה מדובר בשמלה ארוכה הזורמת לאורכו של הגוף והיא צריכה להחמיא ולתת תחושה נעימה וקלילה, גם כאשר היא מושקעת ויקרה, או לחילופין - פשוטה ליום יום וכזו שמתאימה ללימודים או לעבודה.

 

כיצד לבחור שמלת מקסי מתאימה?

כדי ליהנות, להרגיש בנוח ולהפיק את המקסימום משמלת המקסי, חשוב לבחור את הסוג הנכון, הנוח והמחמיא ביותר לצורך ולייעוד של השמלה (יוםיום/ אירוע וכו'). ראשית כל חשוב להתאים את אורך השמלה לגובה. לנשים נמוכות יותר מומלץ לבחור שמלות קצרות יותר, אחרת מתקבל אפקט של גובה קצר יותר. ניתן תמיד לבחור שמלה בעיצוב וגוון ומידה מתאימים ולבקש מהתופרת לקצר ולתפור באורך המתאים. עדיף תמיד שהשמלה תהיה ארוכה יותר מהנדרש, כדי שניתן יהיה לקצר או לבצע כל שינוי נדרש. שמלות מקסי מגיעות במגוון רחב ביותר של עיצובים, צבעים, טקסטורות והדפסים, כך שמתאפשרת התאמה מושלמת לכל אחת שמחפשת את השמלה הנכונה לה.

לנשים מלאות כדאי לבחור שמלה צמודה באזור המותן, כזו שתחמיא לקימורים ואילו לנשים רזות שמלה שצמודה לכל אורך הגוף בהחלט יכולה להיות המענה הנכון. ניתן גם לבחור שמלות מקסי עם שסע ומחשוף, עם שרוולים או בלי שרוולים והכל בהתאמה לטעם אישי, למבנה הגוף או המטרה שלשמה רכשתן את השמלה.

בהתאם לצורך ולייעוד השמלה, כדאי לבחור את הגובה שלה,  לא מומלץ לכסות את הרגליים לגמרי, במיוחד בשמלה צמודה יחסית, מכיוון שהיא עלולה להגביל בתנועה. גם בשמלת מקסי צמודה או רופפת מומלץ  לבחור באורך שמגיע עד הקרסוליים, כך שיהיה לך הרבה יותר קל ללכת או לרקוד במסיבה.

לסטייל ולטרנדים מקום של כבוד, אך חשוב שאלה לא יבואו על חשבון הנוחות, ויתאימו לאופי שלכם ולקו הלבוש שלכם. כאשר לובשים שמלת מקסי יש לקחת בחשבון את נושא התנועתיות, הצבע, הגזרה, האירוע אליו אתם מוזמנים (בהנחה שאתן קונות שמלה לאירוע מסוים, אל תקנו שמלת מקסי לבנה לחתונה של חברה טובה..), הבד ממנו עשויה השמלה (צמר לאירוע קיצי לא מומלץ...) ופרמטרים אחרים חשובים (למשל, מה הבן זוג לובש)

אנו ממליצים לכן לבחון את האפשרויות השונות המוצעות בחנות האונליין שלנו, המגוון גדול ועשיר ויכול להתאים לאותם המאפיינים שהזכרנו קודם לכן.

מחפשות שמלת מקסי לאירוע מיוחד? RESERVED היא הכתובת הנכונה עבורכן. הבגדים איכותיים ביותר והמגוון מאפשר בחירה קלה ומהירה. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים המוצעים לכם באתר, או צרו קשר ישירות עם אחד מסניפי הרשת.

 

  

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);