איך להתלבש בחורף

איך להתלבש בחורף – טיפים אופנתיים למזג אוויר קר

בכל שנה החורף מגיע ודורש מאיתנו לארגן מחדש את ארון הבגדים. עבור אנשים רבים זוהי משימה מדכדכת כי לעומת הבגדים הקצרים והקלילים של הקיץ, החורף עשוי להראות קצת אפור גם בכל מה שנוגע למלתחה שלנו.

זה נכון שבגדי החורף צריכים קודם כל לשמור עלינו מפני הגשם והקור, אבל זה לא חייב לבוא על חשבון הסטייל שלנו ובכמה צעדים פשוטים אפשר ליצור מלתחה מושלמת שתעזור לנו להתלבש בסטייל בחורף. במאמר הבא תמצאו טיפים איך להתלבש בסטייל בחורף ואיך לשמור על הסגנון האישי שלכם בכל מזג אוויר.

סטיילינג לחורף - טיפים אופנתיים

הנה כמה טיפים מועילים שילמדו אתכם איך להתלבש בחורף ויעזרו לכם לשמור על חום גוף ולהראות נהדר באותו הזמן.

  1. שלוש שכבות (או שיטת הבצל): זוהי שיטה ידועה שגם עוזרת בהגנה מפני הקור וגם מאפשרת התאמה מהירה לטמפרטורות שונות. למשל, בעת הליכה בחוץ נרצה להיות לבושים בלפחות שלוש שכבות חמות, אך כשנגיע למקום סגור ומחומם כמו המשרד או בנסיעה בתחבורה ציבורית, נרצה להוריד בקלות את השכבות העליונות. השכבות לא חייבות לגרום לנו להראות כאילו הוספנו כמה קילוגרמים מיותרים כל עוד נבחר אותן בחוכמה. חולצת בסיס דקיקה, רצוי תרמית, יכולה להיות בסיס מצוין וחם שעליו נוסיף סריג או סוודר אופנתי ומעליהם מעיל מחמם. שווה להשקיע בכמה מעילים מחמיאים שונים כדי לגוון את שכבת ההגנה השלישית שלנו.
  2. לבדוק את מזג האוויר: זה אולי נראה מובן מאליו אבל זה משהו שקל לשכוח. כמעט לכולנו יצא לצאת מהבית לגמרי לא מוכנים למזג האוויר שבחוץ פשוט כי שכחנו לבדוק. בחורף הישראלי יש גם ימים יפים בהם אפשר לצאת מהבית בשמלה ארוכת שרוולים, גרביונים ומעיל קל וזה יראה וירגיש מושלם. חבל לסחוב איתנו לבוש לחורף קר כמו צעיפים, מעיל פוך וכובע צמר בימים כאלה.
  3. ללבוש מעיל ארוך: כשבאמת קר בחוץ צריך מעיל שיכסה את הגוף כמו שצריך. יש היום מלא אפשרויות יפות ומחמיאות למעילים ארוכים שהם גם חמים וגם מוסיפים סטייל לחורף. בין אם מדובר במעיל נגד גשם, מעיל פוך או מעיל צמר – חשוב להשקיע לפחות במעיל ארוך אחד איכותי שיחמם אתכם כמו שצריך בחורף קר.
  4. אביזרים משלימים: כפפות, צעיף וכובע הם לא רק פריטים מחממים, הם יכולים לעזור לך להתלבש בסטייל. אפשר להחליף כל יום את הסגנון ולגוון את המראה של המעיל היום- יומי בעזרת אביזרים משלימים צבעוניים ומשמחים. לפעמים זה כל מה שצריך כדי לגרום לתלבושת שגרתית להראות אחרת לגמרי.
  5. לא לפחד מצבע: נשים שיודעות איך מתלבשים בסטייל לא מפחדות מקצת צבע בבגדים. אחת הטעויות העיקריות שנשים עושות כשהן מנסות להתלבש יפה בחורף הוא לבחור בצבעים ניטרליים ומשעממים. יש לנו מספיק אפור בעיניים, למה לא להשתמש בו כרקע לתלבושת שמשמחת את העין ואת הלב? מעיל איכותי בצבע מיוחד יכול לעשות חשק לצאת החוצה גם כשקר. אפשר לשלב צבע בכל אחד מהפריטים ליצירת לבוש בסטייל – מהנעליים על הרגליים ועד לכובע שעל הראש.
  6. טריקים להצרת היקפים: בגדי חורף עבים לא מחמיאים כל כך לגזרה ולפעמים היא נאבדת לה בתוך ים השכבות והעטיפות. לבוש חורפי בסטייל לא אומר לוותר על להראות את הגזרה ובהחלט אפשר למצוא דרכים להדגיש אותה גם בלבוש חם. למשל, לחגור חגורה בקו המותן מעל טוניקה חמה שתדגיש את הקימורים הטבעיים של הגוף או ללבוש טייץ חם וצמוד שמחמיא ומדגיש את הרגליים.
  7. פריטים של קיץ במסווה של חורף: בחורף לא חייבים להזניח את החלק הקיצי של ארון הבגדים. אפשר ללבוש שמלה קצרה עם חולצת גולף מתחת, לשלב גרביונים ומגפיים וליצור מראה חמוד ואופנתי. גם חצאית יכולה ללכת נהדר עם סוודר או סריג מחמם, כל עוד לובשים אותו בתוך החצאית למראה מחמיא ומחוטב יותר.

אז לסיכום, החורף הוא לא תירוץ להתעטף בשכבות על גבי שכבות של בגדים כמו גולם. אפשר להתלבש בסטייל בחורף ולשמור על מראה אופנתי ועדכני על ידי הקפדה על כמה כללים פשוטים והשקעה בפריטים איכותיים ומשמחים שילוו אותך כל החורף.

 

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);