נעלי חורף לנשים

רכישת נעלי חורף לנשים – בקלות ובמהירות

 

קנייה של נעליים היא משימה שחוזרת על עצמה כמעט בכל שנה ורגע לפני כל עונה. בין אם אלה נעליים מסוגננות ויפות לאירוע מיוחד או מגפיים לימים קרים וגשומים, יש לא מעט שיקולים שצריך לקחת בחשבון לפני שמבצעים את הרכישה. כאשר מדובר בנעלי חורף לנשים, חשוב שאלו ישלבו בין פרקטיות לבין יופי וסטייל, שכן הם משרתות את הנשים ביום יום וגם במסגרת אירועים מיוחדים.

כנקודת מוצא שלפני הבחירה, מומלץ לחשוב לשם מה זקוקים לנעליי החורף, או באילו דרישות הנעליים צריכות לעמוד. אם מדובר באזור קר וגשום, כדאי לשקול נעל עמידה בפני מים, או אפילו נעל עם בטנה רכה ונעימה שתסייע לשמור על חום הגוף בכלל ועל חום כפות הרגליים בפרט. באזורים פחות קרים ורטובים ניתן לבחור גם נעלים קלילות יותר עשויות חומרי גלם פחות עמידים ואולי אף מאווררים יותר.

כללי זהב בבחירת נעלי חורף לנשים 

שמירה על חום - אנו מאבדים את מרבית חום גופנו דרך הראש, הידיים והרגליים - לכן רכישת זוג נעלי חורף שמחממות את כפות הרגליים יעזרו לשמור על חום הגוף ובכך יאפשרו לכן לעבור את החורף בשלום. ישנן נעליים מסורתיות עשויות סוליית גומי וגפה מעור וישנן נעלים עשויות תחליפים סינטטיים שנותנים תמורה לא פחות טובה ואפילו יותר אפשרויות בכל הקשור לצבע, אופנה וסטייל. לכן, לפני שאתן רוכשות נעלי חורף נשים, ובוחרות דגם שרק "נראה טוב" בדקו שהוא אכן עומד גם בקריטריון של שמירת החום.

נוחות – מעקב אחרי טרנדים חמים ומגמות אופניות אלו דברים חשובים ואף הכרחי לנשים שרוצות להיראות מעודכנות במיטב האופנה, יחד עם זאת נעליים משמשות אותנו למשך שעות ארוכות בכל יום ולכן חשוב לתת חשיבות גם לעניין הנוחות והבטיחות של הנעל. בכל הקשור לנעלי חורף פעמים רבות מדובר בנעל שצריכה לאפשר לנו גם אחיזה ואף מניעת החלקה ולכן מומלץ להקפיד על סוליה מספיק חזקה ויציבה שתספק לנו אחיזה טובה על מגוון של משטחים יבשים ואף רטובים/ חלקים. בכל הקשור לנוחות בחורף חשוב גם לבחור מידה מספיק גדולה ורחבה שתאפשר לנו לנעול את הנעל עם גרביים עבות מהרגיל כדי לספק לכף הרגל יותר חום ותמיכה.

איטום - לא כל נעלי החורף לנשים מציעות עמידות בפני חדירת מים. יחד עם זאת ישנם לא מעט סוגים של נעלי חורף ומגפיים שכן מציעים עמידות רבה למים. גם למידת העמידות ישנן דרגות וחשוב לבדוק אם מדובר בעמידות מלאה או חלקית. בנוסף, ישנה אפשרות לרכוש תרסיסים מיוחדים שדוחים מים וכך ניתן בעצם להפוך כל נעל לעמידה יותר בפני חדריה של מים אל כף הרגל. חשבו על איזה צורך נעלי החורף עונות (הליכה ממושכת בחוץ או במקומות סגורים) וכך תוכלו להתאים את מידת האיטום והצורך בנעלים אטומות למים וקור.

אחיזה נעליים שמתאימות לתנאי חורף של רטיבות ואף שלג או קרח מציעות לרב אחיזה חזקה ומשופרת יותר. כדי לרכוש את הנעל הנכונה חשוב להתייעץ עם המוכר ולבחור סוליית גומי המתאימה לתנאי האחיזה הנדרשים. סוליה המציעה מספיק בליטות וחריצים לאורכה ולרוחבה של החלק הבא במגע עם הקרקע תספק בדרך כלל את האחיזה הנדרשת בתנאים של קרקע ומזג אוויר חורפיים. החורף הישראלי אינו קשה מידי אבל כביש חלק עדיין מהווה סכנה ומחייב נעילת נעליים מתאימות, בנוסף למי שטסה בחודשי החורף לאירופה ההמלצה בסעיף זה תופסת חשיבות רבה במיוחד.

RESERVED היא הכתובת הנכונה עבורכם בעת רכישת נעלים לחורף. חברת RESERVED היא חלק מקונצרן ביגוד מהגדולים והמובילים בעולם בתחום. באתר החברה תמצאו מבחר נהדר של בגדים, נעליים ואקססוריז איכותיים ומעוצבים לילדים, נשים וגברים. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים המוצעים לכם באתר, או צרו קשר ישירות עם אחד מסניפי הרשת.

 

var widgetOptions = { apiKey: "9459aa1f-d41a-44bf-8599-c2605886c4f2", snippetId: "a85f91f04649d2e68726" }; (function (n) { var u = function () { GlassixWidgetClient && typeof GlassixWidgetClient == "function" ? (window.widgetClient = new GlassixWidgetClient(n), widgetClient.attach(), window.glassixWidgetScriptLoaded && window.glassixWidgetScriptLoaded()) : f() }, f = function () { r.onload = u; r.src = "https://cdn.glassix.net/clients/widget.1.2.min.js"; i.parentNode.removeChild(t); i.parentNode.insertBefore(r, i) }, i = document.getElementsByTagName("script")[0], t = document.createElement("script"), r; (t.async = !0, t.type = "text/javascript", t.crossorigin = "anonymous", t.id = "glassix-widget-script", r = t.cloneNode(), t.onload = u, t.src = "https://cdn.glassix.com/clients/widget.1.2.min.js", !document.getElementById(t.id) && document.body) && (i.parentNode.insertBefore(t, i), t.onerror = f) })(widgetOptions) window.interdeal = { sitekey : "1904543cee41fb5e5fe7cfeaa5fd9006", Position : "Right", Menulang : "HE", domains : { js : "https://js.nagich.co.il/", acc : "https://access.nagich.co.il/" }, btnStyle : { color : { main : "#122231", second : "#fff" }, vPosition : ["70%","15%"], scale : ["0.5","0.4"], icon : { type : 11, shape : "circle", outline : true } } }; (function(doc, head, body){ var coreCall = doc.createElement('script'); coreCall.src = 'https://js.nagich.co.il/core/4.4.2/accessibility.js'; coreCall.defer = true; coreCall.integrity = 'sha512-A9+ASEqwwTHkr8277jm4B3aoLL+QbUDSfgKqA6M7tWbu/Vlde4BsHZuFx8YFnSPdbVa6RJsb8xQ4+apAk2lkww=='; coreCall.crossOrigin = 'anonymous'; coreCall.setAttribute('data-cfasync', true ); body? body.appendChild(coreCall) : head.appendChild(coreCall); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.6.3/jquery.min.js"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body); (function(doc, head, body){ var s = doc.createElement("script"); s.src = "https://cloudfront.barilliance.com/reserved-il.com/cbar.js.php"; s.defer = true; body? body.appendChild(s) : head.appendChild(s); })(document, document.head, document.body);